• billboard-5.jpg
  • billboard-4.jpg
  • billboard-3.jpg
  • billboard-2.jpg
  • billboard-1.jpg
Volte č.8
Občané pro Lochotín

Není nám jedno, jaký je obvod, kde bydlíme.

Není nám jedno, jaké je město, ve kterém žijeme.

Chceme, aby za námi zůstal kus poctivé práce, jako v našich zaměstnáních, která jsme dělali či děláme …

Úvod » Rodina a děti

Aktuality

Podporuje nás MUDr. Gabriela Friedrichová

25. 09. 2014
zubní lékařka

Kandidátní listina 2014

10. 09. 2014
Za Občané pro Lochotín v komunálních volbách 2014 a v tomto pořadí kandidují:

Podporuje nás Adolf Blecha

26. 08. 2014
házenkářský internacionál, bývalý reprezentant České republiky

archiv aktualit

Facebook

Rodina a děti

Podporu rodiny a dětí považujeme za nejdůležitější oblast, ve které by se město a obvody měly angažovat. Vytvoření dostatku možností na sportovní, kulturní a společenské vyžití mladších i starších dětí je podle nás i nejlepší prevence proti drogám a kriminalitě.

Chceme prosadit příspěvek 1000,-Kč každému dítěti z našeho obvodu na libovolný zájmový kroužek. Myslíme si, že by tímto postupem dostali šanci docházet na sportovní a zájmové kroužky i děti ze sociálně slabších rodin. Samozřejmě že příspěvek by dostali rodiče po předložení dokladu o zaplacení poplatku za účast.

Chceme na našem obvodě zřídit školní autobus po vzoru západních rodin, který by pravidelně svážel všechny děti a rodičům by tak ušetřil čas i starosti

Chceme vybudovat novou mateřskou školku a u všech školek prodloužit jejich provozní dobu alespoň do 18 hodin, aby neměli zaměstnaní rodiče starosti s včasným vyzvednutím dětí

Myslíme si, a chceme to spolu s orgány města prosadit, že rodiče by měli mít šanci zvolit si, do jaké školy bude chodit jejich dítě. Měli by se zrušit spádové oblasti a zavést možnost libovolné volby školy po celé Plzni.

U většiny základních škol na našem obvodě se v nedávné minulosti vybudovaly nová moderní sportoviště a je určitě škoda, aby se využívaly jen v rámci školy. Chceme, aby v odpoledních a večerních hodinách a o víkendech bylo možné tyto sportoviště zdarma využívat, tak jako se to u několika škol děje.

Chceme vybudovat několik nových dětských hřišť.