• billboard-5.jpg
  • billboard-4.jpg
  • billboard-3.jpg
  • billboard-2.jpg
  • billboard-1.jpg
Volte č.8
Občané pro Lochotín

Není nám jedno, jaký je obvod, kde bydlíme.

Není nám jedno, jaké je město, ve kterém žijeme.

Chceme, aby za námi zůstal kus poctivé práce, jako v našich zaměstnáních, která jsme dělali či děláme …

Úvod » Rozvoj obvodu

Aktuality

Podporuje nás MUDr. Gabriela Friedrichová

25. 09. 2014
zubní lékařka

Kandidátní listina 2014

10. 09. 2014
Za Občané pro Lochotín v komunálních volbách 2014 a v tomto pořadí kandidují:

Podporuje nás Adolf Blecha

26. 08. 2014
házenkářský internacionál, bývalý reprezentant České republiky

archiv aktualit

Facebook

Rozvoj obvodu

Za jeden z největších problémů našeho obvodu považujeme jeho dopravní napojení na zbytek města.  Stačí se podívat na každodenní ranní i odpolední zácpy na Karlovarské. Proto budeme podporovat vybudování jakékoliv další dopravní cesty ze Severního předměstí.

Chtěli bychom vybudovat 350 nových parkovacích míst v sídlištích

Chceme také podporovat výstavbu a údržbu sportovišť. Zrekonstruovat plavecký bazen a vybudovat nové cyklostezky, tak aby bylo možné dostat se po nich bezpečně ze sídlišť do rekreačních oblastí v okolí rybníků. Chceme zvýšit i možnosti in line bruslařů a vybudovat velký oval pro děti a dospělé. Myslíme si, že na našem obvodě schází i beachvolejbalové hřiště a chtěli bychom ho vybudovat v rámci většího sportovního areálu.

Myslíme si, že je třeba úřad přiblížit občanům a zapojit občany do komunikace. Jednoduchý způsob jak každý může upozornit na nepořádek, či na to co by bylo možné zlepšit již funguje v Klatovech. Kdokoliv uvidí místo, které by potřebovalo uklidit či opravit, vyfotí ho a pošle MMS zprávu na stránky úřadu, kde se po vyřízení anebo uklizení objeví zase fotka uklizeného místa anebo opravené lavičky atd. a všichni tak mají zároveň kontrolu.

Chceme i zřídit pravidelný chat se starostou či pravidelné návštěvní dny zástupců úřadu v jednotlivých oblastech našeho obvodu.