Není nám jedno, jaký je obvod, kde bydlíme.

Není nám jedno, jaké je město, ve kterém žijeme.

Chceme, aby za námi zůstal kus poctivé práce, jako v našich zaměstnáních, která jsme dělali či děláme …

Úvod » Rozvoj obvodu

Facebook

Rozvoj obvodu

Za jeden z největších problémů našeho obvodu považujeme jeho dopravní napojení na zbytek města.  Stačí se podívat na každodenní ranní i odpolední zácpy na Karlovarské. Proto budeme podporovat vybudování jakékoliv další dopravní cesty ze Severního předměstí.

Chtěli bychom vybudovat 350 nových parkovacích míst v sídlištích

Chceme také podporovat výstavbu a údržbu sportovišť. Zrekonstruovat plavecký bazen a vybudovat nové cyklostezky, tak aby bylo možné dostat se po nich bezpečně ze sídlišť do rekreačních oblastí v okolí rybníků. Chceme zvýšit i možnosti in line bruslařů a vybudovat velký oval pro děti a dospělé. Myslíme si, že na našem obvodě schází i beachvolejbalové hřiště a chtěli bychom ho vybudovat v rámci většího sportovního areálu.

Myslíme si, že je třeba úřad přiblížit občanům a zapojit občany do komunikace. Jednoduchý způsob jak každý může upozornit na nepořádek, či na to co by bylo možné zlepšit již funguje v Klatovech. Kdokoliv uvidí místo, které by potřebovalo uklidit či opravit, vyfotí ho a pošle MMS zprávu na stránky úřadu, kde se po vyřízení anebo uklizení objeví zase fotka uklizeného místa anebo opravené lavičky atd. a všichni tak mají zároveň kontrolu.

Chceme i zřídit pravidelný chat se starostou či pravidelné návštěvní dny zástupců úřadu v jednotlivých oblastech našeho obvodu.